24. kolo I. hokejovej ligy

26.11.2005 Celý región

HKM HUMENNÉ - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)\r\nHK VTJ SPIŠSKÁ NOVÁ VES - HK LIETAJÚCE KONE PREŠOV 2:1 po predlžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HKM HUMENNÉ - HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA 2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
Góly: 24. Kukučka, 43. Petrovič - 46. Hajas, 47. Šafárik, 49. Löffler
Rozhodovali: Žák - Miľovčík, Smrek
vylúčení: 3:6
931 divákov

Domáci odohrali smolné stretnutie, keď v prvých dvoch dejstvách mali výraznú prevahu, ale z množstva šancí dokázali iba dvakrát skórovať. Hostia to v priebehu štyroch minút tromi lacnými gólmi využili a výsledok otočili. Východniarom nepomohla ani 83-sekundová power play bez brankára

HK VTJ SPIŠSKÁ NOVÁ VES - HK LIETAJÚCE KONE PREŠOV 2:1 po predlžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Góly: 8. Petruk, 63. Hrubý - 12. Kyseľa
Rozhodovali: Rudý - T. Orolín, Tomaľa
vylúčení: 6:9, navyše Hrubý (Sp. N. Ves) 10 min za nešportové správanie
600 divákov

V derby zápase sa hral v prvej a druhej tretine slabučký hokej. Chýbalo mu nasadenie, presnosť, streľba i góly. Až tretia tretina priniesla zrýchlenú hru, šance, ale brankári boli na mieste. Keďže sa stretnutie skončilo nerozhodne, nasledovalo predĺženie, v ktorom Hrubý vsietil zaslúžený víťazný gól domácich Spišiakov.

DUKLA SENICA - HK TRNAVA 3:2 po samostatných nájazdoch (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 5. a 80. Krišák, 44. Čobrda - 26. Polčík, 35. Just
540 divákov

VTJ TOPOĽČANY - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 2:1 po samostatných nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0,1:0)
Góly: 12. Klačanský, 80. Lauko - 17. Budaj